MATRIX KARIÉRA

Obchodně - technický servis

Divize AUTOMOTIVE společnosti MATRIX a.s. hledá kolegu na pozici obchodně-technický servis pro průmyslové lepicí systémy.

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s profesionálními lepicími systémy používanými v automobilním průmyslu – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako obchodně-technický servis bude vaší odpovědností komunikace se zákazníky, navazování nových kontaktů a zasmluvňování zakázek, péče o stávající zákazníky a navrhování technického řešení pro výrobní linky.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost
  • komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
  • řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonost
  • chuť učit se nové věcí a profesně se vyvýjet
  • spolehlivost a loajalitu
  • obchodní dovednosti a zkušenosti
  • AJ výhodou

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • dobré platové ohodnocení a benefity
  • mobilní telefon a služební vozidlo
  • zázemí silné, stabilní společnosti se zastoupením v tuzemsku i zahraničí
  • prostor pro Vaši obchodní realizaci
  • vzdělávání a možnost odborného růstu
  • zaměstnanecké výhody
  • práce se špičkovým portfoliem produktů v příjemném, dynamickém kolektivu
  • plný úvazek, jednosměnný provoz

Nabízíme moderní prostředí, perspektivu, zázemí stabilní firmy, personální jistotu.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: kariera@matrix-as.cz.

Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami