MATRIX KARIÉRA

Pracovník na bourárně masa

Společnost Farma Třebešov s.r.o. zabývající se zpracováním a prodejem zvěřiny z Orlických hor hledá vhodnou osobu na pozici pracovníka na bourárně masa v Třebešově. Lze i na zkrácený úvazek.

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s profesionálními technologiemi pro bourání a zpracování masa – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Jako pracovník na bouráně se postupně naučíte veškeré operace při bourání a zpracování masa, budete mít především za úkol připravovat masné výrobky k maximální spokojenosti zákazníků.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SOU bez maturity
  • manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
  • řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonost
  • chuť učit se nové věcí
  • spolehlivost a loajalitu
  • praxe v masné výrobě vítána

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • práce s profesionální výrobní technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • plný i zkrácený úvazek, jednosměnný provoz
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Nabízíme moderní prostředí, perspektivu, zázemí stabilní firmy, personální jistotu.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: kariera@matrix-as.cz

Přečetl(a) jsem si a souhlasím s uvedenými podmínkami